Hendek Vadi Emlak
Sakarya Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı Hendek Grup Amiri Yakup Borozancı ,İtfaiye personeli ile birlikte aylık toplantılarını moral ve motivasyon yemeği vererek  bir araya geldiler.

Hendek Grup Amirliğinde verilen moral ve motivasyon yemeğinde Hendek Grup Amiri Yakup Borozancı , Personeli ile birlikte aylık rutin toplantısını gerçekleştirerek yıl sonu olması nedeniyle bir yılın değerlendirmesi yapıldı.Moral ve motivasyon amaçlı verilen yemekte önümüzde ki yıl yapılması düşünülen ve yapılacak olan çalışmalar hakkında da fikir alışverişi yapıldı.

Hendek Grup Amiri Yakup Borozancı “Aylık rutin toplantılarımıza  biraz değişiklik katmak ve personelimize hem moral hemde motivasyon vermek amacı ile böyle bir yemek programı yapmayı düşündük.Personelimiz ile birlikte hem toplantımızı gerçekleştirdik hem de gündem dışı sohbet ederek biraz olsun stres atmalarını sağlamış olduk.

Hendek Grup Amiri Yakup Borozancı çalışma arkadaşlarının yoğun geçen eğitim programları nedeni ile  yorulmuş yada strese girmiş olabilir düşüncesi ile bu yemeği düzenlediğini ifade etti.

Yemek sonrası Hendek Grup Amirliği personeli kendilerine böylesine güzel bir yemek programı düzenleyen Amiri Yakup Borozancı’ya çok teşekkür ettiklerini ifade ettiler.