Hendek Vadi Emlak
Ak Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Gülşen Fatma Dursun ziyaretlerin yanı sıra ilk proje çalışmasını da gerçekleştirerek “İstiklal Marşımızı Annelerimiz okuyor “ yarışması başlattı. Yarışma da en güzel istiklal marşı okuyan anne seçilecek.

 

AK Parti Hendek Kadın Kolları  başkanı Gülşen Fatma Dursun, “ kadınlarımız çok becerikli , fedakar ve azimliler.Sadece içindeki cesaretlerin ortaya çıkması gerek. Ak Parti hareketi ile kadınların sosyal hayata daha çok atılıyor, siyaset arenasından çalışma alanına çok daha fazla kadın faaliyeti oluyor” dedi.

Ak Parti hareketi kadına başarma cesareti verdiğini belirten Dursun “ şimdi ise güzel güzel istiklal marşımızı en güzel, duygulu ve anlamlı okuyan annemizi seçeceğiz dedi. Burada birinci olmak önemli değil, önemli olan bende varım diyebilmektir. Başvuruların Ak Parti ilçe binamızda kabul ediyoruz, evli olan yaş sınırı olmadan herkesi yarışmaya katılmaya davet ediyoruz dedi.

 Yarışmaya katılacaklar başvurularını  25 Ocak  tarihine kadar yapabilecekler.Yarışma 27 Ocak 2012 de ise Hendek Ticaret Kültür Merkezinde yapılacak.

 25 ocakta sona eren  başvuru tarihi bitiminin ardından her katılımcının katılabileceği, bilgi ve eğitim yapılacağı edebiyat öğretmeni eşliğinde bir eğitimin verileceği belirtildi.Yarışmada ilk üç dereceye girenlere hediye verilecek ve birinci olan yarışmacının İl elemelerinde temsil edeceği belirtildi.