Hendek Vadi Emlak
Amatör Futbolcular Derneği, Elmas Garden Inn Otel’de muhteşem bir ödül gecesi düzenledi

 Amatör Futbolcular Derneğinin düzenlediği gecede Y.Hendekspor takımından Kaleci Gökhan ve Şehmuz,Hendek Gençlikspor takımından Kaleci Mustafa ile Selçuk ödül aldılar.Yoğun katılımın olduğu Ödül Törenine Y.Hendekspor Kulüp Başkanı Rıdvan Kırval,H.Gençlikspor Antrenörü Sami Bağdatlı ve ödül alan futbolcular katıldı.

Amatör kümede ilk yarı sonunda öne çıkan sporcu, yönetici ve gazeteciler başta olmak üzere spora katkısı olan herkes önceki gece düzenlenen görkemli törende ödüllendirildi. Amatör Futbolcular Derneği Başkanı Ömer Bektaş gece için emeğe geçen herkese teşekkür etti.

Amatör Futbolcular Derneği ‘İlk Yarı’nın Ardından’ ödül gecesi ile bir ilke daha imza attı.  Elmas Garden Inn Otel’de muhteşem bir gece düzenleyen AFD, amatör sporcu, yönetici, gazeteci ve spora katkı sağlayan birçok isme layık gördüğü ödülleri dağıttı. Geceye Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu, İl Emniyet Müdür Yardımcısı Mehmet Şahan, Sakaryaspor’un eski başkanlarından Recep Hacıeyüpoğlu ile Halit Evin, Sakaryaspor Teknik Direktörü Şaban Yıldırım ve spor camiasından çok sayıda isim katıldı. 

 

AFD Başkanı Ömer Bektaş, sporun centilmenlik çerçevesi içinde devam etmesine vurgu yaparak geceye katılan tüm davetliler başta olmak üzere, organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür etti.

 

 

 

 

.