Değerli okurlarımız;

Güzel ilçemiz Hendek’te yayın yapan haber siteleri olarak aldığımız karar gereği rumuz kullanılarak yapılan yorumları yayınlamayacağız.

Okurlarımızın yaptığı tüm eleştirilere açığız. Zira bu eleştiriler bizleri daha iyiye sevk edeceğine inancımız tamdır.  İster yapıcı olsun ister eleştiri olsun her yoruma saygı ile yaklaşmak zorundayız. Lakin rumuz ile yapılan eleştirilerde hakarete varan yorumlar var. Oysa hepimiz bu coğrafyada yaşayan insanlarız, dostuz, arkadaşız, kardeşiz.

Hepimiz her konuda hemfikir olacak değiliz. Fikirlerimizi saygı çerçevesinde eleştirebiliriz. Fakat bunu birbirimizi tanıyarak yapmamız doğru ve ortak fikri bulmamıza yardımcı olacaktır.

Sosyal medya hesaplarınızdan yaptığınız tüm yorumlarda kimliğiniz nasıl belli ise sitelere yapacağınız yorumlarınızda da kimliğinizin açık olmasında hiçbir sakınca yoktur. Yapılan tüm yorumlar İP üzerinden kayıt altına alındığı için yanlış isimle yapacağınız yorumlarda yayınlanmayacaktır. Tüm yorumlarda kullanılan İP numaranız gerekli görülürse adli makamlara verilmektedir. Biz hiçbir okurumuzun zor durumda kalmasını istemeyiz. Bilgi kirliliğine ve hakarete son vermek için bizler böyle bir karar aldık.

Bu vesile ile tüm okurlarımızı ve takipçilerimizi duyarlı olmaya davet ediyoruz.

Saygılar...