Büyük Birlik Partisi (BBP) Hendek Belediye Başkan adayı Turgut Babaoğlu, Hendek Tüm Muhtarlar Derneği’ni ziyaret ederek muhtarlarla bir araya geldi.

Dernek Başkanı Emin Kula, yönetim kurulu üyeleri ve muhtarlar tarafından ağırlanan Babaoğlu, çalışmaları hakkında değerlendirmelerde bulunarak yerel seçimin önemine değindi. Muhtarların yerel dinamikler açısında olmazsa olmaz olduğunu söyleyen Babaoğlu, “Muhtarlarımız mahallerimizin gözü kulağıdır. Hem seçilen muhtarların, hem de seçilen belediye başkanın muhtarlarımızla güzel, uyumlu ve istikrarlı bir şekilde çalışmak gibi bir zorunluluğu var” dedi.

 

Babaoğlu, “Birbirimizi sevelim yâda sevmeyelim sonuçta amacımız önce seçilen herkesin kendi bölgeleri, bizimde Hendek’e hizmet etmek gibi bir yükümlülüğümüz var. Muhtarlarımızla sağ olsun hepsiyle her sorunu konuşup, tartışabiliyoruz. Her türlü hizmeti ayrım gözetmeksizin vermek zorundayız. Hangi mahalleden kaç oy aldık hesabı yapmadan

eşit bir şekilde saygılı ve sevgili bir şekilde çalışacağız. Sizlerde sandığa gidiyorsunuz, sizlerde önümüzdeki 31 Mart seçimlerin hayırlı ve uğurlu olmasını, hak edenin çalışanın kazanmasını yüce Allah’tan niyaz ederim” dedi.

Hendek Tüm Muhtarlar Derneği Başkanı Emin Kula ve Muhtarlar Babaoğlu ve ekibine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ettiler.