Hendek 2. OSB Müteşebbisler Derneği Başkanı ve yönetim Kurulu Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu’nu makamında ziyaret ettiler.

Babaoğlu “Hendek ve Sakarya ekonomisinin Can damarı olan, ülke ekonomisine büyük katkılar sunan Hendek 2. Organize Sanayi bölgemiz bizim Göz bebeğimiz. Ülke ekonomisine sunduğu katma değerin yanı sıra sağladığı istihdam olanaklarıyla da binlerce kişinin Ekmek kapısı olan bir bölgeden bahsediyoruz. Bizlerde bu şehrin dinamikleri ve yöneticisi olarak Sanayicimize Sanayimize her zaman destek çıkacağız. Ortak akıl ve birlikte yönetim düsturu çerçevesinde üretimi esas alan bir hendek istihdam şehri bir hendek için gayretle çalışacağız desteklerinizi asla ve asla esirgemeyiniz. Ülkemizin ekonomik sıkıntılarının yaşandığı şu dönemde Sanayicilerimizin önemini daha iyi anlıyoruz.

Bölgemizin acil sıkıntıların yanı sıra ileriye nasıl taşıyabiliriz daha çok istihdam daha çok üretim ve daha çok katma değer nasıl yaratabiliriz. Bunu planlamak geliştirmek zorundayız. Onun için hepimize büyük görevler düşüyor. Sorumluluk ve görevimizin bilincindeyiz.

Sanayicilerimize üretim noktasında, istihdam noktasında kaliteli bir eleman ara eleman sorunu olmadan hizmet verebilecek personel bakımından desteklerimiz de olacaktır.

2.OSB Müteşebbisler Derneği Başkanı Şeref Karakaya Organize sanayinin çalışmaları hakkında bilgiler vererek müteşebbislerin yaşadığı sorunları OSB’de çözüm bekleyen çalışmalarını anlattı.

Babaoğlu’nun yeni dönemde iş dünyası ile birlikte yürüteceği ortak projelerin olduğunu ve kendisine bu manada işadamlarının tam destek vererek güvendiğini söyledi.

Ziyaret sonunda 2.OSB Müteşebbisler Derneği Başkanı Şeref Karakaya Türk Bayrağının yer aldığı tabloyu Babaoğlu'na hediye etti.