Hendek İnşaat Tadilat
İran’da  Cam imalat dünyasının tanınmış simalarından işadamı Cafer Sadıki Hendek’te İş adamı Fuat Yeğin’in misafiri oldu.

İş adamı Fuat Yeğin’in misafiri olan İran’lı İşadamı Cafer Sadıki,ortağı Seyhan Akay,İş adamı Ahmet Buğur Ahşap Kafede Ali Köstereli’nin verdiği kahvaltıda bir araya gelerek iş hayatı ile ilgili sohbet ettiler.

İran’ın Tebriz eyaletinde 1300 çalışanı ile Türkiye,İtalya,Romanya ve bir çok ülkeye Cam ihracatı yapan İş adamı Cafer Sadıki Hendek’te olmaktan dolayı mutlu olduğunu belrterek ,Hendek’te bizlere misafir perver bir şekilde ağırlayan Hendek’li işadamlarımıza ve arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum.

İşadamı Fuat Yeğin İran’lı işadamını Hendek’te ağırlamaktan ve güzelliklerini göstermekten dolayı mutlu olduğunu ifade ederek misafirlere teşekkür etti.

İran’lı işadamı ve Ortağının katıldığı kahvaltı sohbet havasında geçerken işadamları iş hayatı ile fikir alışverişinde bulunmayıda ihmal etmediler.

Kahvaltının ardından İş adamı Fuat Yeğin İran’lı İş adamı Cafer Sadıki ve ortağı Seyhan Akay’ı Hendek Bayraktepe’yi gezdirerek ilçe hakkında bilgiler verdi.