Hendek İnşaat Tadilat
AK Parti Hendek Gençlik Kolları Yönetim kurulu toplantısında BEL-İŞGenel Müdürü Ahmet Sarıoğlu Hendek’te yapılan çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

AK Parti İlçe Gençlik Kollarının her hafta düzenli yaptığı Yönetim kurulu toplantısına Belediye Başkanı Ali İnci,AK Parti İlçeBaşkanı Ali Kemal Sofu ve BEL-İŞ Genel Müdürü Ahmet Sarıoğlu misafir olarak katıldı.Toplantıda BEL-İŞ Genel Müdürü Ahmet Sarıoğlu Hendek’te yapılan çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

Sarıoğlu Hendek’te BEL-İŞ olarak bir çok branşta meslek edindirme  kurslarını açtıklarını belirterek 1485 kursiyer sertifikalarını aldığını söyledi.

Hac vazifesini yer,ne getirmesinin ardından Gençlerle bir araya gelen Belediye Başkanı Aliİnci,AK Parti gençliğinin yaptığı çalışmaları takdirle karşıladığını belirterek kendilerine başarılar diledi.

AK Parti İlçe Gençlik Kolları Başkanı Bilal Deniz “Yönetim kurulu toplantımıza misafir olarak katılan Belediye Başkanımız Ali İnci’ye ve bizleri bilgilendiren BEL-İŞ Genel Müdürü Ahmet Sarıoğlu’na teşekkür ediyorum” dedi.

Sohbetin ardından Belediye Başkanı Ali İnci gençlere hurma ve çeşitli ikramlarda bulundu.