Hendek Vadi Emlak
Hendek Belediye Başkanı  ve AK Parti Hendek Belediye Başkan Adayı Ali İnci’nin ,Meclis Üyesi Listesinin şekillenmeye başladığı ve ilk 5 kişinin oluştuğu yönünde kulislerde isimleri konuşuluyor.

Konuşulanlar arasında Belediye Meclis Üyesi Aday listesinde 1.sırada Şenay Sakal’ın yer aldığı ,bu ismi M.Nedim Alkan ,Sevda Salihoğlu,Hasan Altuntaş ve Bilal Barutçu takip ettiği konuşuluyor.

Kulislerde konuşulan diğer listede ise Şenay Sakal ,Hasan Altuntaş,M.Nedim Alkan,Havva Zor ve Bilal Deniz’in yer aldığı dillendiriliyor.

Ayrıca Belediye Meclis Üyesi Aday Listesinde Hendek Belediyesi Fen İşleri Müdürü Selami Uludağ’ın kızı Hilal Uludağ,Emekli Öğretmen Hasan Şahin ve Sevda Salihoğlu’nun da kazanabilecek listenin içerisinde yer aldıkları duyumlar arasında yer alıyor.

Belediye Meclis Üyesi Aday listesinde ise dikkat çeken İl Genel Meclis Üyeleri Adem Öz ve Alaattin Paşa Kaba isimlerinin geçmediği ve bu iki ismin listede yer verilmeyeceği tahmin ediliyor.

İl Başkanı Recep Uncuoğlu’nun açıklamalarına istinaden Kesinleştirilmiş listenin İlçemizi ziyaret edecek olan İl Koordinatör Milletvekili tarafından İlçe Seçim Kuruluna verileceği belirtildi.