Hendek Vadi Emlak
Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği Gençlik Kurulu (Genç MÜSİAD) Sakarya Başkanı Burak Arığ ve yönetim kurulu üyelerinden oluşan heyet, Hendek Belediye Başkanı Ali İnci’i makamında ziyaret etti. Ziyarette Genç MÜSİAD Başkanı Burak Arığ kurulun çalışmaları ve projeleri hakkında bilgi verdi.

MÜSİAD'ın çalışmalarını yakından takip ettiğini ifade eden Hendek Belediye Başkanı Ali İnci, hayatın her alanında ahlaklı ve prensipli gençlere ihtiyaç olduğunu söyledi. Siyasi ve ticari hayatından örnekler veren İnci, gençlerin kendilerini çok iyi yetiştirmeleri gerektiğine dikkat çekerek, "MÜSİAD'ın bir parçası olan Genç MÜSİAD üyesi kardeşlerimizin gerek bilgileri ile gerekse projeleri Sakarya'nın gelişimine büyük katkı sağlayacaktır. Biz de Hendek Belediyesi olarak, gençlerimiz ile ortak akıl ve ortak vizyon ile çalışmaya hazırız. MÜSİAD Sakarya Gençlik Kurulu olarak sizlerden ülke genelinde ses getirecek çok güzel projeler bekliyoruz. Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği Gençlik Kurulu Sakarya Şubesi'nin yeni Başkanı Burak Arığ ve yönetim kurulu üyelerini bir kez daha tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum" dedi.

 

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği Gençlik Kurulu Sakarya Şubesi'nin yeni Başkanı Burak Arığ ve yönetim kurulu üyeleri Başkan İnci’ye desteklerinden dolayı teşekkür ettiler.