Hendek İnşaat Tadilat

Hendek Ticaret Merkezi Toplantı salonunda düzenlenen istişare toplantısına, Ak Parti Sakarya Milletvekili Aday Adayı Ali İnci, Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, Ak Parti Hendek İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu, Kadın Kolları, Gençlik Kolları, Sivil toplum Kuruluşu Temsilcileri, Muhtarlar, Mahalle Başkanları ve çok sayıda Parti üyesi katıldı.

Programın açılış konuşmasını yapan Ak Parti Hendek İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu, Hendek’te Siyasi açıdan çok hızlı gelişmeler yaşandığını belirterek, Cumhurbaşkanımız ve Başbakanımızın Teveccüh buyurması sonucu Ali İnci Başkanımız Milletvekili Aday Adayı, Belediye Başkan Yardımcımız İrfan Püsküllü ise Belediye Başkanı seçildiler.

Sofu ülke gündemi ile ilgili değerlendirmeler yapmasının ardından kendilerine çıkmış oldukları yolun Hayırlı olmasını ve başarılar getirmesini diliyoruz diyerek sözü Ak Parti Sakarya milletvekili Aday Adayı Ali İnci’ye bıraktı.

Hendek her zaman farklıdır

Ak Parti Sakarya Milletvekili Aday Adayı Ali İnci konuşmasında Hendek’in her zaman farklı bir yeri olduğunu ve Hendek’in yetiştirdiği önemli isimler olduğunun altını çizerek geçmişten bugüne kadar yaşadığı olaylar ve Siyasi geçmişi hakkında bilgiler verdi.

Sana yakışan ve karakterine yakışan bir yazı

MHP Belediye Başkan Adayı Turgut Babaoğlu’nun kendisi hakkında yazdığı bazı yazılar hakkında konuşan İnci, kendisini aradım ve seni tebrik ediyorum, kutluyorum çünkü sana yakışan ve karakterine yakışan bir yazı yazmışsın diyerek Babaoğlu’nun yazdığı yazılara göndermelerde bulundu.

Ya yüzüme tükürürler, ya Dua okurlar

Hendek Belediyesinden aldığı en büyük mirasın Hendek Aile Kabristanlığında bulunan Şehit Emniyet Müdürümüz Ali Gaffar Okkan’ın Mezarı’nın sağ tarafındaki Mezarlık yeri olduğunu belirten İnci, Rasim Paşa bu yeri geri verdiğinde dedim ki burayı bari ben alayım gelip geçerken ya yüzüme tükürürler, ya Dua okurlar, benim gelecek olduğum yer yine Hendek olacaktır diye konuştu.

Beni rezil etsinler

İnci, birilerinin bildiği bir şeyler varsa buyursun gelsin, hesabını soralım. Daha önce de Fotoğraflarımı çeken Ahmet kardeşimiz seninle alakalı rakiplerin çok şeyler konuşuyor dediğinde gelsinler beni rezil etsinler, meydanda konuşalım dediğimde yapamazsın dedi.

Ahmet’in Mehmet’in söylemesi ile değil, buyursunlar gelsinler yüzüm burada yanlış yaptıysam çağır gelsinler dedim, gerçeği öğrenmek isteyen bir kişi varsa gelsin senin yanında konuşalım.

Gelemezler dedim çünkü yalan konuşuyorlar. Milleti Siyaseten yalanla inandırmaya çalışıyorlar.

Ahmet gitti konuştu onlardan gün aldı geldi dedi ki tamam geliyor hepsi. Dedim Ahmet bunlar yine gelmez çünkü yalanları yüzüne vurulacak hepsinin. Sen yine de sormak istediklerini yazı ile onlardan al.

Her neyse o gün geldi, meydandaki Televizyona da verdim ve Sinema salonunda sorulara muhatap olmak için bekliyorum. Hazır fırsat verilmiş. Ahmet kardeş geldiler mi? Gelmediler. Neden, çünkü söylediklerinin hepsi yalandı diyerek hakkında konuşulan iddialar hakkında değerlendirmelerde bulundu.

Hep birlikte daha güzel bir Sakarya için yola çıkıyoruz diyen İnci, Sakarya’nın tüm ilçelerine yetişeceğime inanın ve Ali İnci’yi destekleyin diyerek sözlerini sonlandırdı.

Verdiğiniz sözün arkasında mısınız?

Ali İnci’nin konuşmasını bitirmesinin ardından bir Vatandaşın, seçimden önce konuşmuştuk. Bayraktepe’nin mağdurlarındanım. Orada verdiğiniz bir söz vardı, bu sözünüzün arkasında mısınız diye sormasının ardından İnci, arkasındayım tabi. Ben daha buradan ayrılmadım, rahat ol. Gel Belediye Başkanımız ile birlikte konuşalım diyerek cevap verdi.