Hendek Vadi Emlak
Türk Dünyası Belediyeler Birliği Yönetim Kurulu Toplantısı Mardin Belediyesi ev sahipliğinde gerçekleştirildi. Birlik Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu başkanlığındaki toplantıda, birlik tarafından yapılan etkinlikler ve ziyaretlerin sunumu yapıldı, üyelik talepleri değerlendirildi. Bazı üyelik talepleri onaylandı. Teklif edilen proje ve faaliyetler hakkında kararlar alındı.

İnci, sunum yaptı

Toplantıda, Türk Dünyası Belediyeler Birliği Başkan Yardımcısı ve Hendek Belediye Başkanı Ali İnci, Özbekistan’a yaptığı gezi hakkında bilgi vererek, yeni yapılacak projeler hakkında bilgilendirdi. Birlik Başkanı Karaosmanoğlu Mardin Belediyesi yetkilileri ve katılımcılar için Büyükşehirler Yasasının avantajlarını anlatan bir sunum gerçekleştirdi.

Yeni projeler görüşüldü

 Mardin Belediyesi Başkanı Beşir Ayanoğlu Birlik Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu ve yönetim kurulu üyelerine Mardin’in tarihi ve turistik yerlerini gezdirdi. Kırklar Kilisesi, Hatuniye Medresesi, Kasımiye Medresesi, Sabancı Kültür Müzesi ve Deyruzzaferan Manastırı gezildi. Akşam Erdoba Elegance Otelde Mardin Valisi, Türk Dünyası Belediyeler Birliği heyetine bir akşam yemeği verdi.