AK Parti Sakarya Milletvekili Ali İnci Erenler’de düzenlenen Sakarya Buluşması ve İstişare Toplantısına daha sonra Adapazarı’nda Giresun Bulancaklılar Kültür ve Yardımlaşma Derneği’ne ziyarette bulundu.

İnci, Vuslat Platformu tarafından Erenler’de düzenlenen Sakarya Buluşması ve İstişare toplantısına katıldı. Cumhurbaşkanı Danışmanı, Uluslararası Vuslat Platformu Başkanı Hamza Cebeci’nin “Bu Seçim Neden Dünyanın En Önemli Seçimi Olacaktır” konulu programına katıldı.

Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, İlçe Başkanı Erdal Köse ve İlçe teşkilatı ile birlikte esnaflar ve vatandaşları selamlayan İnci 14 Mayıs'ta Necip Milletimizin bir kez daha en doğru kararı vereceğine inancımız tam söyleminde bulundu.

Vatandaşlara Cumhurbaşkanımızın selamlarını ileten AK Parti Sakarya Milletvekili Ali İnci, Giresun Bulancaklılar Kültür ve Yardımlaşma Derneği’ni ziyaret ederek hasbihal etti.

Seçim çalışmaları hakkında değerlendirmelerde bulunan AK Parti Sakarya Milletvekili Ali İnci “Adapazarı’mızda Belediye Başkanımız Mutlu Işıksu ve dava arkadaşlarımızla birlikte sık sık kıymetli hemşehrilerimizle bir araya geliyoruz. Her zaman söylediğimiz gibi Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde daha nice eserleri milletimizle buluşturmak için AK Kadrolar olarak sahadayız ve sahada olmaya devam edeceğiz. İnanıyorum ki necip milletimiz en doğru kararla bir kez daha AK Parti diyecek. İstikrar sürecek ve seçimleri en güzel sonuçlarla tamamlayacağız” dedi.