Hendek Vadi Emlak
Hendek Belediye Başkanı Ali İnci, yeni sezonda hedeflerinin Bölgesel Amatör Lig olmadığını söyledi. Başkan İnci, “Biz amatörüz. Hedefimiz Sakaryaspor ve Türk futboluna oyuncu yetiştirmek. Onlarla yarışmak değil” dedi.

BÖLGESEL LİG’E ÇIKMAYACAĞIZ

Süper Lig takımlarından Yeni Hendekspor’da yeni bir oluşum için çalıştığını belirten Hendek Belediye Başkanı Ali İnci, 40 kişilik bir yönetim oluşturmayı planladığını söyledi. Başkan İnci, “Yeni Hendekspor güçlü bir yönetim oluşturacak. Ancak bizim hedefimiz Bölgesel Amatör Lig değil. Biz amatör ruhla mücadele ediyoruz. Amatör oyuncuları Sakaryaspor’a kazandırmak istiyoruz. Ligler yükselerek onlarla yarışmak gibi bir niyetimiz yok” dedi.

AMATÖR OYUNCU YETİŞTİRMEK

Hendek Belediye Başkanı Ali İnci, Hendek’te amaçlarının oyuncu yetiştirmek olduğunu söyleyerek, “Gençlerimize spor alışkanlığı kazandırıyoruz. İstesek Voleybol Takımını da 2.Lig’e çıkartırız. Davet var ama bizim böyle düşüncemiz yok” dedi. Öte yandan Başkan İnci, Sakaryaspor konusunda da bayramda takım elbise geleneğini sürdürerek oyuncuları giydireceğini de sözlerine ekledi.