Hendek Vadi Emlak
Hendek Belediye Başkanı Ali İnci belediye personeline iftar verdi.

 İftar sonrası bir konuşma yapan Başkan İnci, " Belediyemizde idare ettiğimiz geminin, her birimiz tayfalarıyız. Bu gemiyi çok daha güzel götürmemiz lazım " Dedi.

Hendek Gençlik Merkezi'nde düzenlenen iftara Hendek Belediye Başkanı Ali İnci,  başkan yardımcıları, daire müdürleri, belediye ve HİMPAŞ personeli aileleri ile birlikte katıldı.

Bu karo ile çalışmaktan mutluyum

Başkan İnci iftar sonrası bir konuşma yaparak, "İlçemizin bugünlere gelmesine, belediyemizin başarılarına, emeği geçen tüm personelimizi kutluyorum. Belediyemizde idare ettiğimiz geminin, her birimiz tayfalarıyız. Bu gemiyi çok daha güzel götürmemiz lazım. Dördüncü dönem belediye başkanlığına geldik. Hendek’te ve Sakarya’da bir ilktir bu. Bunda sizlerin katkıları üst düzeydedir. Buradaki kadro ile güzel hizmetler yaptık. Kadromuz daha çok çalışmak zorunda, daha çok gayret etmek zorunda, daha fazla hizmet etmek zorundayız. Hendek’imizin ve çocuklarımızın geleceğini imar eden kadro burada, bu kadroya daha fazla görev düşüyor. Böyle bir kadro ile çalışmaktan mutluyum. Hepinize üstün çalışmalarınızdan dolayı teşekkür ediyorum  “ Diyerek hayırlı Ramazanlar diledi.