Hendek İnşaat Tadilat
AK Parti’den adaylığı kesinleşen Hendek Belediye Başkanı Ali İnci, Ak Parti Hendek İlçe Teşkilatında halka seslendi.

AK Parti İlçe Teşkilatı Balkonunda vatandaşlarla buluşan Hendek Belediye Başkan Adayı Ali İnci ve AK Parti Hendek İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu birer konuşma gerçekleştirdiler.

AK Parti İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu açılış konuşmasında; 30 Mart yerel seçimleri öncesinde Aday Adaylığı sürecimiz dün itibarı ile sona ermiştir.Ali İnci Başkanımız bir kez daha Hendek Belediye Başkan adayımızdır. Kendisine ve Hendeğimize hayırlı olsun diyorum.İnşallah birlik ve beraberlik içerisinde Başbakan’ımıza layık bir şekilde, en yüksek oyu alarak hatta sandıkları patlatarak %80 gibi bir hedefle tekrar Ali Başkanımızı Hendek Belediye Başkanı yapmanın gayreti, arzusu ve azmi içerisinde olacağız.Birlik ve beraberlik içerisinde bu süreci yönetip layıkıyla ve anlımızın akıyla tekrar Hendek Belediye Başkanlığını en yüksek oy oranlarıyla Ak Partimize kazandıracağız.Ülkemize, İlimize ve İlçemize hayırlı uğurlu olsun dedi.

Hendek’e çağ atlattık

Hendek Belediye Başkan adayı Ali İnci yaptığı konuşmasında, Başbakanımızın ifade ettiği gibi, çok uzun bir yoldan geldiğimizi ve çok uzun bir yola gideceğimizi ifade etmek istiyorum.Cami’leriyle, okullarıyla, Hastanesiyle, Salonlarıyla Hendek’e çağ atlattık.  Bugün elhamdülillah işsizlik bitti, kahvehane sayısı aza indi. Neden, çünkü herkes çalışıyor, anons ediyoruz işçi arıyoruz, ilçemizi nerelerden nereye getirdik.

Yıkmaya değil yapmaya, bozmaya değil düzeltmeye

Hani binaları yıkıyoruz ya kızıyorlar, yapacağız onları. Yapmak için yıkıyoruz. Bazen insanlar bakıyor, bu dereyi bozuyorbu adam diye kızıyorlar bana. 18 uygulaması oldu sorun, ya o öyledir böyledir üzülüyor adam hayır. Üzmeye değil yaşama sevincini yeniden ve huzurlu bir çevre oluşturmaya çalışıyoruz.

Ahmet Mehmet şöyle demiş, böyle demiş beni hiç ilgilendirmez. Ben doğru bildiğim yolda yoluma devam ederim. Çünkü arkamda güçlü bir Hendek var.

Buradan daha önce de söylediğim gibi arkadaşlarımız 5 yıl sonrası için hesap yapsınlar dedik.

Ama bizim çok yakın arkadaşlarımızı ve dostlarımızı Sakarya’da nefsi tavan yapan ki ben onlara buradan sesleniyorum; evdeki hesap Çarşı’ya uymaz. Biz Hendek’ten hiç dışarı çıkmadık. Biz her zaman Başbakanımızın yanındaydık.

Tarlada izi olmayanın harmanda nasıl gözü olur

İnci, konuşmasına kendisi hakkında çıkan siyasi mevta sözlerine de atıfta bulunarak, şimdi soruyorum dostlar, tarlada izi olmayanın harmanda nasıl gözü olur. Bana sorulduğunda rahat olun, Başbakanım bilir ne yapılması gerektiğini. Ama ben Hendekli hemşerilerimin, Sakarya’da siyaseten parti içerisindeki bazı insanların siyasi mevta diye düşündükleri insanlara Hendeğin müsaade etmediğini gördüm. Hendeğin dimdik Ali İnci’nin arkasında durduğunu gördüm.

% 85 oy oranına ulaşalım gerisini bize bırakın

Tüm Hendek’e sesleniyorum ve istiyorum, eğer benim kazanmamla alakalı başka bir partideki arkadaşın tereddüdü varsa bize oy vermesin. Ama kazanacağımızı biliyor, başka partilerin kazanma şansının olmadığını bilenlerden bir Hendek milliyetçiliği yaparak Hendek Belediyesinde Ali İnci’nin arkasında olduğunu Türkiye bilsin gerisini merak etmeyin diyerek %85 oy oranına ulaşarak Hendek bunu yaptı deyin. Hepinize çok teşekkür ediyorum diyerek partililerin tebriklerini kabul etti.