Rahmet ve minnetle anıyoruz...
Türkiye Cumhuriyeti´nin kurucusu, büyük komutan, eşsiz devlet adamı Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü ebedi hayata intikalinin 83. ölüm yıl dönümünde saygı ve özlemle anıyoruz.
Yaşamını milletine adayan Atatürk’e duyulan özlem her yıl biraz daha artıyor.
Mustafa Kemal Atatürk, savaşlardaki başarılarıyla büyük asker, yönetimiyle büyük bir devlet adamı; görüşlerindeki sağlamlık, doğruluk; uluslararası ilişkilerde güvenirlik; barış ve insan severlik değerleri ile ender bir kişidir.
Kurmuş olduğun demokratik, laik ve sosyal bir hukuk devleti olan Türkiye Cumhuriyeti' ni ebediyete kadar yaşatacağımızı, ilke ve devrimlerinin yılmaz koruyucuları olacağımızı ifade eder, ülkemizi hak ettiği çağdaş seviyeye getireceğimize manevi huzurunda söz veririz.

“İmge Türkiye’nin kalbinde“
6 Kasım Cumartesi günü düzenlediğimiz gezimizde Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü ziyaret ettik. Fikri hür, vicdanı hür gençler olarak Atatürk’ün izinden ve eserlerinden vazgeçmeyecek öğrencilerimizle ANITKABİR’i ziyarette bulunduk.

İmge ailesi olarak "10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü" dolayısıyla başta Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK ve silah arkadaşlarına şükranlarımızı sunar; şehitlerimize Allah'tan rahmet dilerim.