Hendek İnşaat Tadilat

İmam Hatip Ortaokulunda ön elemesi yapılan yarışmada finale kalan Berzah Atabek, Mahir açıklık, Selman Hakan Topaç, Beytullah Bilgiç, Metehan Danyeri, Yusuf Eren Tazim, Enes Başçelik ve Eyüp Sabri Parlak aralarında kıyasıya yarıştılar.

Yarışmanın Jurisinde Hendek Müftüsü Abdurrahman ŞAHİN, Okul Müdürü Yunus DOĞAN, Yeni Mahalle Camii İmamı Arif TÜRK, Hendek İmam Hatip Lisesi Meslek Dersi Öğretmeni Fatih ATEŞ, İmam Hatip Ortaokulu Meslek Dersi Öğretmeni Mustafa DEMİRTAŞ  görev aldı.

Jüri karşısında yarışan öğrenciler dinleyenlere duygu dolu anlar yaşattılar. En güzel şekilde kuran okuyan 8 öğrenci altın ödülü ile ödüllendirildi. 

Hendek Müftüsü Abdurrahman Şahin  il ilçe Milli Eğitim Müdürü Sabri Doğan “Eğitime ve eğitimciye her zaman destek veriyoruz ve bundan sonra da vereceğiz. Geleceğimiz olan çocuklarımızın, değer yargılarına sahip çıkan, inancını bilen, yaşayan ve yaşatan bir nesil olması için uğraşıyoruz. Onların rahatça eğitim almaları ve moralli olmalarını önemsiyoruz. Öğretmenlerimize ne kadar görev düşüyorsa bize de görevler düşmektedir. Biz de öğrencilerimizin her zaman yanındayız. Kuran-ı Kerimi güzel okuma yarışmasını tertip eden Hendek İmam-Hatip Ortaokulu Müdür ve Öğretmenlerine teşekkürü bir borç biliyoruz” dediler.