Hendek İnşaat Tadilat

Ş. Mahmutbey Ortaokulunda gerçekleşen seçime İlkokul öğretmenleri ve çalışanları katıldı.

İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Bedir Bayram’ın başkanlığında oluşturulan seçim kurulu istiklal marşının okunmasının ardından seçime geçildi.

Seçimler sonrası Türk Eğitim-Sendikasının adayı Fatih Paslı kazanarak İlksan Hendek temsilcisi oldu.

Seçimden sonra açıklama yapan Hendek Türk Eğitim-Sen Başkanı Kutluay Benli “Zararla devr aldıkları İlksan’ı  1996 yılından beri yönettiklerini ve bundan sonra da yönetmeye devam edeceklerini söyleyerek “ bugün 1Tirilyon parası olan ve emsallerine göre üyelerine en yüksek geliri sağlayan İlksan Türk Eğitim-Sen delegeleri tarafından yönetilmeye devam edecektir”  dedi.

Benli, İlksan seçimlerinde sandığa gelerek sandığına sahip çıkan öğretmen ve memur arkadaşlarımıza teşekkür ederim. Seçimleri kazanan Türk - Eğitim Sen adayımız Fatih Paslı arkadaşımızı tebrik ediyor, seçim sürecindeki gayretlerinden dolayı Türk - Eğitim Sen Hendek İlçe yönetim kurulu arkadaşlarıma da ayrıca teşekkür ediyorum” ifadelerine yer verdi.

İlksan Hendek Temsilcisi Fatih Paslı “ Bundan sonra İlksan ile ilgili her türlü konuda üyelerimiz bize rahatlıkla ulaşabilecek ve sorunlarına çözüm bulunması yönünde gereken çalışmaları yapacağız. seçimlere katılarak bizleri destekleyen tüm İlksan üyelerimize teşekkür ediyorum” dedi.