Ş. Mahmutbey Ortaokulunda gerçekleşen seçime İlkokul öğretmenleri ve çalışanları katıldı.

İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Bedir Bayram’ın başkanlığında oluşturulan seçim kurulu istiklal marşının okunmasının ardından seçime geçildi.

Seçimler sonrası Türk Eğitim-Sendikasının adayı Fatih Paslı kazanarak İlksan Hendek temsilcisi oldu.

Seçimden sonra açıklama yapan Hendek Türk Eğitim-Sen Başkanı Kutluay Benli “Zararla devr aldıkları İlksan’ı  1996 yılından beri yönettiklerini ve bundan sonra da yönetmeye devam edeceklerini söyleyerek “ bugün 1Tirilyon parası olan ve emsallerine göre üyelerine en yüksek geliri sağlayan İlksan Türk Eğitim-Sen delegeleri tarafından yönetilmeye devam edecektir”  dedi.

Benli, İlksan seçimlerinde sandığa gelerek sandığına sahip çıkan öğretmen ve memur arkadaşlarımıza teşekkür ederim. Seçimleri kazanan Türk - Eğitim Sen adayımız Fatih Paslı arkadaşımızı tebrik ediyor, seçim sürecindeki gayretlerinden dolayı Türk - Eğitim Sen Hendek İlçe yönetim kurulu arkadaşlarıma da ayrıca teşekkür ediyorum” ifadelerine yer verdi.

İlksan Hendek Temsilcisi Fatih Paslı “ Bundan sonra İlksan ile ilgili her türlü konuda üyelerimiz bize rahatlıkla ulaşabilecek ve sorunlarına çözüm bulunması yönünde gereken çalışmaları yapacağız. seçimlere katılarak bizleri destekleyen tüm İlksan üyelerimize teşekkür ediyorum” dedi.