Hendek Vadi Emlak
Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Geyve Belediye Başkanı Kaya ve Hendek Belediye Başkanı İnci ile beraberindeki heyetleri makamında ağırladı. Başkan Toçoğlu, “Sakarya artık kabuğundan sıyrılmış, bölgeye ve ülkeye örnek projeler üreten önemli bir şehir haline gelmiştir. Tüm ilçeleriyle gelişen yeni bir Sakarya inşa ediliyor” dedi.

 

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Hendek Belediyesi Başkanı Ali İnci, Hendek Belediyesi Meclis Üyeleri ve Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, Geyve Belediye Meclis Üyeleri ile AK Parti Geyve İlçe Teşkilatı üyelerini makamında ağırladı. Sakarya’nın tüm ilçeleriyle gelişme içerisinde olduğunun altını çizen Başkan Toçoğlu, “Sakarya artık kabuğundan sıyrılmış, bölgeye ve ülkeye örnek projeler üreten önemli bir şehir haline gelmiştir. Büyükşehir Belediyesi olarak ilçelerimizde itfaiye, ulaşım, su, altyapı ve mezarlık hizmetlerini gerçekleştireceğiz. Tüm ilçeleriyle gelişen yeni bir Sakarya inşa ediliyor” diye konuştu

 

İlçelerden Birlik Mesajı

Hendek Belediyesi Başkanı Ali İnci, “Büyükşehir Belediye Başkanımıza yeni döneminin hayırlı olmasını diliyorum. Birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalarımıza devam edeceğiz” şeklinde konuşurken, Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, “Bugüne kadar Büyükşehir Belediye Başkanımızla birlikte güzel çalışmalara imza attık. İnşallah gelecek dönemde de bu çalışmalara hız kesmeden devam edeceğiz” dedi. AK Parti Geyve İlçe Kadın Kolları Başkanı Aynur Gökdemir Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’na günün anısına çiçek takdim ederken, Başkan Toçoğlu ziyaretlerden duyduğu memnuniyeti ifade etti.