Korona virüs önlemleri kapsamında Okullarına ara veren ve evlerinde bulunan Öğrencileri Hendek İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü unutmadı.

Hendek İlçe Milli Eğitim Müdürü Sabri Doğan, Şube Müdürü Bedir Bayram ve Hendek İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Yunus Doğan, Hendek İmam Hatip Ortaokulu 6. sınıf Öğrencisi Talha Üretmen'i evinde ziyaret ederek 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı ve doğum gününü kutladı.

Doğum günü sürprizi

Yapılan sürpriz ziyaret, pasta ve hediyeler için mutluluğu gözlerinden okunan Talha Üretmen, bugünün 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı olduğunu belirterek, "Korona virüs nedeniyle okula gidip gösteri yapamadık, coşkumuzu atamadık. Ama hocalarımız bana sürpriz yaptı. Evimize gelip hediyeler verdi. Bayramımı ve doğum günümü kutladılar. Onlara çok teşekkür ediyorum ve tüm çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı kutluyorum" ifadelerine yer verdi.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Ziyareti

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Dolayısıyla; İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Sabri Doğan, Şube Müdürü Bedir Bayram ve Cumhuriyet İlkokulu Müdür Yardımcısı Hüsamettin Nünükoğlu ile birlikte Cumhuriyet İlkokulu 1/C Sınıfı Öğrencisi Yağız Makak'ı evinde ziyaret ederek bayramını kutladı. İlçe Milli Eğitim Müdürü Sabri Doğan ziyaretinde Öğrenciye Şanlı Türk Bayrağı ve çeşitli hediyeler takdim ederek iyi dileklerde bulundu.