Hendek İnşaat Tadilat
Hendek Uzuncaorman Köyü İlköğretim okulu çalışmalarını yerinde inceleyen İl Tarım Müdürü Abdullah Keskin okul 11 dönüm arazi için onayı verdi.

Kaymakam Mustafa Ayhan,İl Tarım Müdürü Abdullah Keskin,İl Genel Meclis Üyesi Adem Öz,İlçe Milli Eğitim Müdürü Sabri Doğan,İlçe Tarım Müdürü Temel Ata Uzuncaorman köyünde yapımı devam eden İlköğretim okulunda çalışmaları yerinde incelemelerde bulundular.

Okul inşaatını gezen heyet daha sonra İl Tarım Müdürlüğünün onayı ile Okula tahsis edilen 11 dönüm araziyi de gezerek yapılacak çalışmalar ile ilgili fikir alış verişi yaptı.

Hendek Uzuncaorman köyünde yapımı süren 16 derslikli İlköğretm okulu binası yanında bulunan 11dönüm arazinin tahsisi  için İl Tarım Müdürlüğü ile yapılan ortaklaşa çalışmalar sonucu Arazi okula dahil edildi.

Okul İnşaatını ve okula dahil edilen araziyi gezen Kaymakam Mustafa Ayhan,İl Tarım Müdürü Abdullah Keskin ve beraberindekiler daha sonra Uzuncaorman Köyü Muhtarı Mehmet Civelek ile birlikte yapılan çalışmalar ile ilgili değerlendirme ve fikir alışverişi yaptılar.

Okula dahil edilen 11 dönümlük arazide Spor ve oyun alanları yapımı gerçekleşecek.