Hendek İnşaat Tadilat
Hendek İlçe Emniyet Müdürlüğü binasının tadilat ve tefrişat  çalışmaların bitiminin ardından İl Emniyet Müdürü Mustafa Aktaş ve protokol ile İlçe Emniyet Müdürlüğü salonunda verilen kahvaltıda bir araya geldi.

İlçe Emniyet Müdürü Oğuz Çuhadar’ın İlçe Emniyet Müdürlüğü salonunda verdiği kahvaltıya İl Emniyet Müdürü Mustafa Aktaş,Hendek’ten sorumlu İl Emniyet Müdür Yardımcısı Habibullah Özavar,Kaymakam Mustafa Ayhan,Garnizon Komutan Vekili Üsteğmen Ercan Çetin, Belediye Başkanı Ali İnci, Savcı Can Bayır,Asayiş Hizmetleri Derneği Başkanı Rüştü Çürüksulu, İlçe Emniyet Müdür Yardımcısı Bülent Ay ve İlçe Emniyet personeli katıldı.

İlçe Emniyet personeli tarafından hazırlanan Kahvaltıda yapılan tadilat ile ilgili slayt sunum yapılarak protokol bilgilendirildi.

İlçe Emniyet Müdürü Oğuz Çuhadar ve Personelinin girişimleri sonrası Sanayici İş adamları ve İlçe Esnaflarının yardım ve destekleri ile İlçe Emniyet Müdürlüğü binasının tüm birimlerinde tadilat ve tefrişat yapılarak  daha modern hale getirildi.Hendek  İlçe Emniyet Müdürlüğünde yapılan tadilat ve tefrişatın 110 bin TL’ya mal olduğu belirtildi.

Kahvaltı sonrası İlçe Emniyet Müdürü Oğuz Çuhadar,İl Emniyet Müdürü Mustafa Aktaş ve beraberindekileri tadilat yapılarak daha modern bir hale getirilen İlçe Emniyet Müdürlüğü birimlerini gezdirerek yapılan çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

Teşkilat binaların modernize edilmesi ile hizmete daha olumlu etki ettiğini belirten İl Emniyet Müdürü Mustafa Aktaş “Teşkilatımız büyük hizmetlere imza atıyor.Teşkilatlarımız daha modern ve daha eğitimli hale geliyor.İyi yerdeyiz ve daha da iyi duruma geleceğiz.Kısa sürede Kaymakamımız ve Belediye Başkanımız ve İlçe esnafımızın destek ve yardımları ile Teşkilat binamızın daha modern hale gelmesinde yardımcı oldukları için teşekkür ediyorum” dedi.