Hendek Vadi Emlak
 

Sakarya Anadolu İmam Hatip Lisesi ve il Genelindeki Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdür ve Yardımcıları Hendek Bayraktepe de bir araya geldi.

Hendek Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Osman Yılkın’ın misafiri olan Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdür ve Yardımcıları Hendek Bayraktepe de bir araya gelerek kahvaltı yaptılar.

Kahvaltı sonrası Müdür ve Müdür Yardımcıları 24 Mart’ta Karasu’da yapılacak Hafızlık,Ezan Okuma ve Kuran okuma yarışması ile ilgili konular konuşarak fikir alış verişinde bulundular.

Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdür ve Yardımcılarını Hendek’te misafir etmekten dolayı mutluluğunu dile getiren Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Osman Yılkın “ Müdür ve Müdür Yardımcılarımız ile bir araya gelerek hem fikir alışverişinde bulunuyoruz,hem de güzel bir ortamda sohbet etme imkanı buluyoruz.Misafirimiz olan tüm Müdür ve Müdür Yardımcılarımıza çok teşekkür ediyorum” dedi.

Kahvaltının ardından her ay düzenli bir şekilde değişik il ve ilçelerde toplanan Müdür ve Müdür Yardımcıları Hendek Bayraktepe tesislerini gezmesi ile son buldu.