Hendek Vadi Emlak
Sakarya ValiSİ Mustafa Büyük’ün  teşrifleri ile Hendek Melek Nişancı Huzurevinde kalmakta olan Yaşlılar onuruna Hendek Kaymakamı Mustafa Ayhan’ın ev sahipliğini yapmış olduğu iftar programı Hendek Bayrak Tepe Sosyal Tesislerinde düzenlendi.

İftar programına Sakarya Valimiz Mustafa Büyük ve Eşi, Hendek Kaymakamı Mutafa Ayhan ve Eşi,Hendek Garnizon Komutanı J.Kd.Üstğm. Hasan Dağcı, Hendek Belediye Başkanı Ali İnci ve Eşi , Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Sayın Kerem Toprak, Hendek Çamlıca Belediye Başkanı Sayın Sinan Baylan, İlçe Emniyet Müdürü Metin Çetgeroğlu,İlçe Yazı işleri Müdürü Ali Osman Baloğlu ve Hendek Melek Nişancı Huzurevi Müdürü Ramazan Dargın ve huzur evi sakinleri katıldı.

Sakarya Valisi Mustafa Büyük iftardan önce  Huzurevi sakinlerini masalarında ziyaret ederek bir süre sohbet etti, Hendek Kaymakamı Mutafa Ayhan ve Aile Sosyal Politikalar İl Müdürü Kerem Toprak’tan Huzurevi ve burada ikamet etmekte olan yaşlılar hakkında gerekli bilgileri aldı ve  iftar yemeği ile program sona erdi.