Hendek Vadi Emlak
HİMDER (Hendek İmam Hatip Mezunları ve Mensupları Derneği) Olağan Genel Kurulu Ticaret Merkezi Konferans Salonunda gerçekleşti.

HİMDER Olağan Genel Kuruluna AK Parti İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sabri Doğan,İmam Hatip Lisesi Müdür Yardımcısı Süleyman Akıcı,HİMDER Başkanı Muhammet İkbal Camcı ve dernek üyeleri katıldı.

Orta Camii Müezzini Hasan Yalçın’ın Kuran-ı Kerim okumasının ardından Divan teşekkülü oluşturuldu.

Divan Başkanlığını Cemal Özbek,Üyeliklerini  ise İlyas Kesim ve Mehmet Tazim yürüttü.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından Açılış konuşmasını Kurucu Başkan Muhammet İkbal Camcı yaptı.

İkbal konuşmasında uzun süren ayrılığın ardından derneğin tekrar faaliyete geçmesinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek “ Biz birbirimizin hiçbirşeyi olamayacak durumdayken,Birbirimizin herşeyi olmaya aday kadroları olduk.Bundan sonrada olmaya devam edeceğiz.Yeni yönetimimize başarılar diledi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Sabri Doğan’ın kısa bir teşekkür konuşmasının ardından gündem maddelerin okunmasına ve oylamaya geçildi.

HİMDER Başkanı olan Fatih Tazim “Derneğimiz 1999 yılından beri kapalıydı.Derneği tekrar kurup faaliyete geçiren kurucu üyelerine sonsuz teşekkür ediyorum.Bu bir bayrak yarışıdır.Bugün bize tevdi edilen bayrağı sizlerinde katkılarıyla daha da ileriye taşımanın gayreti içerisinde olacağız” dedi.

Yapılan oylama neticesinde Fatih Tazim , HİMDER Başkanı olurken Yönetim kurulu üyeleri ise şu isimlerden oluştu.Baytun Talha Sunman, Selçuk Tazim,Seyfi Öztürk,Hasan Yalçın, Süleyman Akıcı, Haitce Cesur

Yedekler; Mehmet Kavis,Cemil İşnel, Bilal Deniz,Sebahattin Aktaş,İsmail Tekerci, Yılmaz Bekleyen,Hamit Canlı

Denetim kurulu ise şu isimlerden oluştu.Muhammet İkbal Camcı,Osman Dinçer,Yusuf Bilgiç

Denetim Kurulu Yedek: İrfan Ataç,Rbia Semiz ve Cemil Görüm