Hendek İnşaat Tadilat
Hendek HİMDER (Hendek İmam Hatip Mezunları Derneği ) 14 yıl aranın ardından faaliyetlerine yoğun katılımla gerçekleşen  iftar yemeği vererek başladı.

Hendek İmam Hatip Lisesi Bahçesinde verilen iftar programı öncesi Belediye Başkanı Ali İnci ve AK Parti İl yönetim kurulu üyesi  Şenay Sakal mezunları selamlamaların ardından iftar programından ayrıldılar.

İftar programına AK Parti İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu, MHP İlçe Yönetim Kurulu üyesi Ahmet Ay, AK Parti Gençlik kolları Başkanı Bilal Deniz,HİMDER Başkanı Muhammet İkbal Camcı, HİMDER Yönetimi, İmam Hatip Lisesi Müdürü Osman Yılkın,Öğretmenler,İş adamları ve mezunlar katıldı.

İftar öncesi İmam hatipler merhum Müdür Ekrem Güler ve vefat edenlerin ruhuna Kuran-ı Kerim okuyarak dua ettiler.

İftar yemeği sonrası HİMDER Başkanı Muhammet İkbal Camcı “1992 yılında kurulmuş ve daha öncede çok güzel faaliyetler gerçekleştirerek camiamıza hizmetler de bulunmuş bir dernektir.14 yıl önce kapanmasının ardından kısa bir süre önce tekrar derneğimizi faaliyete geçirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Birlik ve beraberliğimize hasret, özlem içinde geçirdiğimiz 14 yıl,bugün çok şükür hep birlikteyiz.Okulumuzun bahçesinde derneğimizin çatısı altındayız. Böylesi etkinliklerle bir araya gelen gruplar özellikle bir aile olduklarından dem vururlar.Belirteyim ki; biz bir aile değiliz ,bizler geniş kitlelere hitap eden ,kan bağı ile bağlı olmayan ancak kuvvetli bir gönül bağı ile birbirine bağlı olan büyük bir sülaleyiz.Bu düşüncelerle rabbim birlikteliğimizi pekiştirerek arttırsın ve daim etsin.Ulaşamadığımız diğer mezunlarımıza da diğer programlarımızda da ulaşarak daha geniş çaplı organizasyonları yapmanın gayretini sarf edeceğiz.İftar programımıza katılan herkese teşekkür ediyorum” dedi.

1996 mezunu olan AK Parti İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu ‘da kısa bir teşekkür konuşması yaparak programda emeği geçen ve katılan herkese teşekkür etti.

Hendek İmam Hatip Lisesi Müdürü Osman Yılkın, Emekli Müdür Muammer Yener ve Müdür Yardımcısı Recep Deniz’de kısa bir konuşma yaparak duygularını paylaştılar ve programı düzenleyen HİMDER Yönetimine teşekkür ettiler.

İftar sonrası 14 yıllık hasreti sona erdiren İftar sonrası Mezunlar bol bol sohbet ederek özlem giderdiler.