Hendek İnşaat Tadilat
Hendek İmam Hatip Lisesi Mezunları ve Mensupları Derneği (HİMDER) Tepecik mahallesinde ki Kredi Yurtlar kurumu binasını boşaltarak İmam Hatip Ortaokuluna devredilmesi ile ilgili teşekkür etti.

16 yıllık hasretin sona ermesi ile İmam Hatip Ortaokulu binasına kavuşarak önümüzde ki Eğitim-Öğretim döneminde Ortaokulu olarak Eğitim verilmesi planlanıyor.

 HİMDER Yönetimi yaptığı teşekkür açıklamalarında ; Manevi duygularımızın kuvvetlendiği, yardımseverliğin doruğa ulaştığı, sevgi, saygı ve kardeşlik duygularının güçlendiği bu ulvi günlere giriyor olmanın mutluluğunu yaşıyorken Okulumuzun tekrar İmam Hatip Camiasına kazandırılmış olduğu haberi ile birlikte çifte sevinç yaşamaktayız.

Ramazan ayının tüm islam alemine hayırlar getirmesi temennisi ile okulumuzun da ilçemize hayırlı olmasını yüce Allahtan niyaz ederiz. Bu güzide okulu bu güzide camiaya kazandırılmasında emeği geçen Başta Gençlik ve Spor Bakanı Sayın Suat KILIÇ’a Kredi Yurtlar Kurumu Genel Müdürü Prof. Dr. Recep KAYMAKCAN’a, Sakarya Valimiz Sayın Mustafa BÜYÜK’e İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Sabri DOĞAN’a Hendek Belediye Başkanımız Sayın ALİ İNCİ’ye ve bizzat hazırladığı dosyalar ile Ankara yollarına düşen AK PARTİ İlçe Başkanımız Sayın Ali Kemal SOFU’ ya Hendek İmam Hatip camiası adına sonsuz teşekkürlerimizi borç biliriz.

Hendek İmam Hatip Lisesi Mezunları ve Mensupları Derneği