Hendek Vadi Emlak
HİMDER (Hendek İmam Hatip Mezunları ve Mensupları derneği) olağan genel kurul sonrası Başkan ve yönetimi ziyaretlere başladı.

HİMDER Başkanı Fatih Tazim ve Yönetim kurulu üyeleri Kaymakam Mustafa Ayhan,İlçe Müftüsü Abdurrahman Şahin,Hendek Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Osman Yılkın ve Hendek İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Yunus Doğan’ı ziyaret etti.

HİMDER Başkanı Fatih Tazim ve yönetim kurulu üyeleri, İlçe Müftüsü Abdurrahman Şahin ile sohbet ederek fikir alışverişinde bulundular.Sohbet havasında geçen ziyarette İlçe Müftüsü Abdurrahman Şahin HİMDER Başkanı ve yönetim kurulu üyelerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

Kaymakam Mustafa Ayhan kendisini ziyaret eden HİMDER Başkanı ve yönetimine hayırlı olsun dileklerinde bulunarak başarılar diledi.

HİMDER Başkanı ve yönetim kurulu üyeleri Hendek Anadolu lisesi müdürü Osman Yılkın’ı ziyarette okul ile ilgili son bilgileri aldı.Yeni yapılması planlanan İmam Hatip Lisesi binası ve yurt binası hakkında fikir alışverişlerinde bulundular.

HİMDER Başkanı Fatih Tazim “Uzun yıllar kapalı kalan derneğimizi tekrar faaliyete geçirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Ekibimiz ile birlikte çalışmalarımızı sosyal etkinliklerin yanı sıra okulumuz ile ilgili yapılacak olan çalışmalarda projeler hazırlayarak en güzel şekilde ilçemize hizmet etmeyi hedefliyoruz.Bu doğrultuda her geçen gün öğrenci sayısı artacak olan İmam Hatip lisesi ve Ortaokulumuz ile ilgili yeni projeleri hazırlayıp gerekli girişimleri de yapacağız.Bizleri misafirperver bir şekilde ağırlayan Kaymakamımız,İlçe Müftümüz ve Okul Müdürlerimize teşekkür ediyorum.