Hendek İnşaat Tadilat
HİMDER (Hendek İmam Hatip Mezunları  Derneği) Başkanı ,Yönetimi ve dernek üyeleri AKM Kafede bir araya geldi.

Hendek AKM Kafede bir araya gelen HİMDER Başkanı Muhammet İkbal Camcı,Yönetim Kurulu Üyeleri ve Dernek üyeleri,gündeme dair değerlendirmeler yaparak sohbet etti.

27 Temmuz akşamı Hendek İmam Hatip Lisesi Bahçesinde verilecek İftar programını da gündemlerine alan HİMDER üyeleri Kredi Yurtlar Kurumu binasının boşaltılarak Hendek İmam Hatip Ortaokuluna kazandırılması ile ilgili de değerlendirme yaparak yıllar süren hasretin sona erdiğini belirttiler.

Sohbet havasında geçen gecede HİMDER Başkanı Muhammet İkbal Camcı Kredi Yurtlar kurumu binasının Hendek İmam Hatip Ortaokuluna kazandırılmasının mutluluk verici olduğunu belirterek “Manevi duygularımızın kuvvetlendiği, yardımseverliğin doruğa ulaştığı, sevgi, saygı ve kardeşlik duygularının güçlendiği bu ulvi günlere giriyor olmanın mutluluğunu yaşıyorken Okulumuzun tekrar İmam Hatip Camiasına kazandırılmış olduğu haberi ile birlikte çifte sevinç yaşamaktayız.
Ramazan ayının tüm islam alemine hayırlar getirmesi temennisi ile okulumuzun da ilçemize hayırlı olmasını yüce Allahtan niyaz ederiz. Bu güzide okulu bu güzide camiaya kazandırılmasında emeği geçen Başta Gençlik ve Spor Bakanı Sayın Suat Kılıç’a, Sakarya Millet Vekilleri'ne, Kredi Yurtlar Kurumu Genel Müdürü Prof. Dr. Recep Kaymakcan’a, Sakarya Valimiz Mustafa Büyük’e İlçe Kaymakamımız Mustafa Ayhan'a İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Sabri Doğan’a Hendek Belediye Başkanımız Ali İnci’ye ve bizzat hazırladığı dosyalar ile Ankara yollarına düşen AK Parti İlçe Başkanımız Ali Kemal Sofu’ ya Hendek İmam Hatip camiası adına sonsuz teşekkürlerimizi borç biliriz.Hayırlı ramazanlar diliyorum” dedi.

27 Temmuz Cumartesi Akşamı Hendek İmam Hatip Lisesi bahçesinde verilecek iftar programına herkesi davet ettiler.