Hendek İnşaat Tadilat
HİMDER’den Kocatepe camiine atanan din görevlileri Ezan ve Kuran okuma yarışmasında Dünya ikincisi olan Turalıoğlu ve Çakıllı’ya plaket takdim ederek görevinde başarılar diledi.

HİMDER (Hendek İmam Hatip Mezunları ve Mensupları) derneği Başkanı Fatih Tazim,Eski HİMDER Başkanı Muhammet İkbal Camcı  ve HİMDER Yönetimi,Ankara Kocatepe camiine tayin olan Hasan Turalıoğlu’nu evinde ziyaret ederek plaket takdim etti.

Kocatepe Camiine atanan Hasan Turalıoğlunu son akşamında yakınları ve sevenleri yanlız bırakmadı.

Hendek’te uzun yıllar görev yaparak Ankara Kocatepe Camiine tayin olan Hasan Turalıoğlu’nu son gününde yakınları,sevenleri ve HİMDER Yönetimi yalnız bırakmadı.Turalıoğlu’nu evinde ziyaret eden HİMDER Başkanı Fatih Tazim ve Yönetim Kurulu üyeleri yeni görevinde başarılar dileyerek plaket takdim ettiler.

Kocatepe camiine tayin olan Hasan Turalıoğlu’na plaket takdim eden HİMDER Başkanı Fatih Tazim  Kocatepe camiine tayin olan bir diğer din görevlisi İbrahim Çakıllı adına kardeşi İsmail Çakıllı’ya plaket takdim etti.

HİMDER Başkanı Fatih Tazim bir yandan hüzünlü bir yandan sevinç içerisinde olduklarını ifade ederek Hendeğin yetiştirdiği iki değeri kaybetmenin üzüntüsünü yaşarken,Türkiye’nin merkezi Ankara Kocatepe camiinde görev yapacakları için mutluluk yaşadıklarını belirterek Turalıoğlu ve Çakıllı’ya yeni görevlerinin hayırlı olması temennisinde bulundu.

Kocatepe camiinde göreve başlayacak olan Din görevlisi Hasan Turalıoğlu , İlçede yeni değerlerin yetişeceğine inandığını söyleyerek , HİMDER Başkanı ,Yönetim kurulu üyeleri ve yalnız bırakmayan herkese çok teşekkür etti.