İlçe esnaflarından Bella Roma işletme sahibi Bekir Siner ve Menejer Hüseyin Bayraklı’nın maç öncesi verdiği moral yemeğine Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, Kulüp Başkanı Sadettin Meraklı, Yönetim Kurulu, Teknik heyet ve futbolcular katıldı.

Yemeğe katılan Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu “Pazar günü (yarın) oynayacağınız maçta başarılar diliyorum. Sizler sahadaki görevlerinizi yapın. Bizlerde Kulüp Başkanımız, Yöneticilerimiz ile birlikte elimizden gelenin fazlasını yapacağız” diyerek hafta sonu oynanacak olan Beşyüzevlerspor maçından galibiyetle döneceklerine inandıklarını söyledi.

Hendekspor Kulübü Başkanı Sadettin Meraklı , teknik heyet ve futbolcular Başkan Babaoğlu’na teşekkürlerini ilettiler.

SADECE 3 MAÇ KALDI

Önceki hafta Hendek’te oynanan maçta, grubun dibinde yer alan İstanbul temsilcisi Beylerbeyi karşısında 2-0 öne geçmesine rağmen son 10 dakikada yediği gollerle çok önemli bir 2 puan kaybeden Hendekspor, liderliği de İstanbul temsilcisi 1877 Alemdağspora kaptırmıştı. Yarın ise onlar Düzce’de Çilimli Belediyespor ile karşı karşıya gelirken o maçın da berabere bitebileceği düşünülerek yarın ki Beşyüzevlerspor maçını Hendekspor mutlak kazanmak zorunda. Tüm Hendek yeniden liderliği ele geçirmek inancıyla İstanbula akacak. Diğer temsilcilerimizden Serdivanspor kendi sahasında Zonguldak temsilcisi Devrek Belediyespor ile karşılaşırken Karasuspor da kendi evinde Küçükyalı Yelkensporu ağırlayacak.