Aslen Güldibi Mahallesi’nden olup Kemaliye Mahallesi’nde ikamet eden merhum Mehmet BAYLAN’ın oğlu, merhum İsmail ve Hüseyin BAYLAN’ın abileri, merhum kemal ZENGİN’in dayisi, Murat, Ferhat ve Ahmet BAYLAN’ın amcası Hasan BAYLAN vefat etmiştir. Cenazesi bugün Yeni Cami’de kılınacak öğlen namazına müteakip. İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir.

0554 904 10 45 
Ahmet BAYLAN (AMCASI)

 Kırktepe mahallesinden rahmetli hacı Kemal  AYSELİ’nin hanımı Yaşar, Hayrettin ve  Mustafa AYSELİ’nin Anneleri Hatice AYSELİ vefat etmiştir. Cenazesi bugün kırktepe caminde kılınacak öğlen namazına müteakip kırktepe aile kabristanlığına defnedilecektir

Muhammet AYSELİ 05447975005

 Mahmut bey mahallesinden olup istanbul’da ikamet eden merhum Mehmet ve Huriye KAHVECİ’nin oğlu Mülya, Meliha, Esra, Levent KAHVECİ’nin babaları Metin ve Yusuf KAHVECİ’nin amcaları Ahmet ve Muhammet KAHVECİ’nin amcalarının oğlu merhum şekerci İsmail DERTLİ ve Tuncer ŞİMŞEK’in bacanağı  muhammer KAHVECİ vefat etmiştir. Cenazesi bugün yeni camii de kılınacak ikindi namazına müteakip ilçemiz aile kabristanlığına defnedilecektir.

İsmail KIRAÇ 05385605884