Büyükdere mahallesinden merhum Demir Ali YAŞAR’ın kızı merhum, Hilmi ve Ercan YAŞAR’ın ablası, Sedat ve Seyfettin KARADAĞ’ın anneleri. Melek KARADAĞ vefat etmiştir. Cenazesi bugün Büyükdere camiinde kılınacak ikindi namazına müteakip Büyükdere aile kabristanlığına defin edilecektir.

Köprübaşı mahallesinden merhum Talip YILMAZ’ın oğlu, Merhum Yusuf YILMAZ’ın yeğeni, Niyazi, Mehmet, Mesut, merhum İlyas, İsmail ve Ahmet YILMAZ’ın kardeşleri, Orguhan ve Elyasa YILMAZ’ın babaları, Muharrem ÖZKÜR’ün kayınpederi, Merhum Osman, Ali, İsmail ve Ahmet GÜRSEL’in yeğenleri, Hasan ve Ali TUNA’nın Enişteleri, MHP Meclis Üyesi Taner Yılmaz’ın amcası Metin YILMAZ vefat etmiştir. Cenazesi bugün yeni camide kılınacak öğlen namazına müteakip ilçemiz aile kabristanlığına defin edilecektir.

Taner YILMAZ

 

Sarıdede mahallesinden merhum Salih DERE’nin eşi, Şeker, İsmail ve Musa DERE’nin anneleri, Yeniyayla Muhtarı Burhan DERE’nin babaannesi, Belediye personeli Yüksel Dere’nin ananesi, Fadime DERE vefat etmiştir. Cenazesi bugün çağlayan camiinde kılınacak öğlen namazına müteakip çağlayan aile kabristanlığına defin edilecektir.

Yüksel DER