Hendek İnşaat Tadilat
Hendek Yenimahalle Çevreyolu üzerinde KOSGEB Desteği ile Temizlik hizmetleri işyeri törenle hizmete açıldı.

Açılış törenine AK Parti Kadın Kolları Başkanı G.Fatma Dursun,Yönetim kurulu üyeleri ve vatandaşlar katıldı.

KOSGEB desteği ile açılan işyerine AK Parti Kadın Kolları Başkanı G.Fatma Dursun açılışını yaptı. Açılışta AK Parti Kadın Kolları Başkanı G.Fatma  Dursun, kadın girişimciler çoğaldıkça aynı zamanda bir kadın esnaf olarak ayrı gurur ve sevinç duyuyorum. KOSGEB  aracılığıyla devletimizin çok destekleri var. Bayan girişimcilere pozitif ayrımcılık olarak verilen bu hizmetlerin ,  desteklerin  bayanlarımıza cesaret verdiğini ve girişimlerde bulunduklarını söyleyerek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Dursun “bütün bayanların içinde kendilerinin dahi bilmedikleri ne cevherler sakladıklarını belirten dursun içindeki cesur güce yön verin, fırsat verin siz bile kendi başarınıza şaşıracaksınız” dedi. 

Yapılan duanın ardından misafirlere ikram sunuldu.

Çevreyolu üzerinde KOSGEB Desteği ile Temizlik hizmetleri işyeri açan Kadriye Uzunoğlu amaçlarının vatandaşların işlerini biraz olsun kolaylaştırmak olduğunu söyledi.

Uzunoğlu Temizlik hizmetleri firması Ev, ofis , apartman,site temizliği,halı yıkama,battaniye, yorgan yıkama,dış cephe yıkama, cam temizliği, inşaat sonrası temizlik ve endüstriyel temizlik alanında hizmet verecek.