Hendek Vadi Emlak
Hendek Ülkü Ocakları Kültür ve Eğitim Vakfı ,Ülkücüleri birlik ve beraberlik yemeğinde buluşturdu.

Loccanda’da verilen birlik ve beraberlik yemeğine MHP Hendek İlçe Başkanı Atilla Tezgel,MHP Hendek Belediye Başkan Adayı Turgut Babaoğlu,MHP Belediye Meclis Üyesi Adayları Hüdaverdi Bahadır,Cengiz Şişman,Türk Eğitim-Sen Hendek Temsilcisi Kutluay Benli, MHP Kadın Kolları Başkanı Reyhan Zencir,Hendek Ülkü Ocakları Başkanı İsmail Baykal ve gençler katıldı.

Hendek Ülkü Ocakları Kültür ve Eğitim Vakfı Orta,lise,Üniversite ve kadın kolları teşkilatlarının tam kadro katıldıkları birlik ve beraberlik yemeğinde katılımcılar sohbet ederek fikir alışverişinde bulundu.

Kısa bir değerlendirme konuşması yapan MHP Hendek Belediye Başkan Adayı Turgut Babaoğlu “Gençliğin önemini biliyoruz.Bizler geçmişte yapılan çalışmaların hem iyi yönlerini aldık,hem kötü yönlerinden kendimize ders aldık.Dersimize iyi çalıştık.Bizlere inanan teşkilatımızın umutlarını boşa çıkarmayacağız.Teşkilatımızın bütün unsurlarını aktif ve çalışır durumda tutacağız.Burada siz gençlere büyük işler ve büyük sorumluluklar düşüyor.Sizlerin bu süreçte çok çalışacağınıza inancım tam. Bu süreçte sizlerle birlikte çalışmalarımızı hızlandırarak İlçemize en güzel hizmeti verecek kadromuzu oluşturacağız.Hendek Ülkü Ocakları teşkilatımıza bu güzel geceyi hazırladığı için teşekkür ediyorum” dedi.

Hendek Ülkü Ocakları Kültür ve Eğitim Vakfı Başkanı İsmail Baykal  birlik ve beraberlik içerisinde Hendek’te sosyal,kültürel ve eğitim alanında da çalışmalarımız sürüyor.Öğrencilerimize Ülkü Ocakları binamızda haftalık ders programları uyguluyoruz.Bizleri bu güzel gecede yalnız bırakmayan misafirlerimize teşekkür ediyorum” dedi.

Hendek Ülkü Ocakları Kültür ve Eğitim Vakfı’nın verdiği Birlik ve beraberlik yemeği sohbet ve çay keyfi ile sona erdi.