Hendek İnşaat Tadilat
MHP Hendek İlçe Başkanı Atilla Tezgel göreve başlamasının ardından çalışmalara hız vererek daha önce görev yapmış Ülkü Ocakları Başkanları ve Belediye Başkan Aday Adayları ile istişare toplantısında bir araya geldi.

Hendek Ülkü Ocakları Toplantı salonunda MHP Hendek İlçe Başkanı Atilla Tezgel,İlçe Yönetim Kurulu üyeleri,MHP Hendek Belediye Başkan Aday Adayları Cengiz Şişman,Hüdaverdi Bahadır,Turgut Babaoğlu,Hendek Ülkü Ocakları Başkanı İsmail Baykal,Türk Eğitim Sen Hendek Temsilcisi Kutluay Benli, Yönetim kurulu üyeleri ve eski Hendek Ülkü Ocakları Başkanları bir araya gelerek hem hasret giderdiler hemde istişare toplantısı gerçekleştirdiler.

Hendek Ülkü Ocakları Başkanı İsmail Baykal “Daha önce görev yapan Ülkü Ocakları Başkanlarımıza bizleri yalnız bırakmadıkları için öncelikle teşekkür ederim.Ülkü Ocakları teşkilatımızı daha güçlü teşkilat haline nasıl getiririzin gayretini sarf edeceğiz.Bizim  sizlerin  fikir ve düşüncelerinize ihtiyacımız var.Birlik ve beraberlik içerisinde Ülkü ocaklarımızı daha güçlü hale getirmek ,bizlerde teşkilatımıza ve sizlere layık olmaya çalışacağız.Sonuna kadar mücadele ederek çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.

MHP Hendek İlçe Başkanı Atilla Tezgel istişare toplantısında Ülkü evlerinin ilçemizde oluşması için Hendek Ülkü Ocaklarımız ile ortak çalışarak eski başkanlarımızdan da fikirlerini alacağız.Ülkü Ocaklarımızda Lise öğrencilerimize ücretsiz ders vereceğiz.Gençlerimizin sosyal ve sportif aktivitelerinde her türlü imkanları sağlamanın gayretini sarf edeceğiz.Daha önce görev yapmış olan Ülkü Ocakları Başkanlarımıza bizleri kırmayarak davetimize icabet ettikleri için ayrı ayrı teşekkür ederim” dedi.

Ülkü Ocakları Başkanları bir araya gelmekten dolayı mutlu olduklarını ve bu düşünceyi hayata geçirerek kendilerini bir araya getiren MHP İlçe Başkanı Atilla Tezgel’e teşekkür ettiler.

MHP Belediye Başkan Aday Adayları ise Hendek Ülkü Ocaklarının yapacağı tüm çalışmaların her zaman yanında olacaklarını ve katkı sağlayacaklarını dile getirdiler.

Türk Eğitim Sen Hendek Temsilcisi Kutluay Benli Ülkü Ocaklarımızda verilecek olan eğitim ile ilgili kendilerininde ellerinden gelen katkıyı sunacaklarını ifade ettiler.