Hendek İnşaat Tadilat
Hendek’te hizmet veren Pembe Mavi kreş ve gündüz bakım evi yıl sonu etkinlik programı düzenledi.

Pembe Mavi Kreş ve gündüz bakımevinin Hendek Belediyesi Ticaret merkezi konferans salonunda düzenlediği yıl sonu programına İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Öcal Danyeri,Baş Hekim Dr.Akın Kaya,Sağlık Hizmetleri müdürü Dr.Metin Polat,Okul Müdürleri ,öğretmenler ve veliler katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal marşının okunmasının ardından Pembe Mavi kreş ve gündüz bakımevi kurucusu Meltem Polat “Çocuklar ailelerin ve ülkelerin yarınlarıdır.Gelecekte birey ve toplum olarak güçlenmenin ilk şartı çocukların bakımı , beslenmesi ve eğitimidir.İyi korunan,iyi beslenen , iyi eğitilen çocuklardan dengeli tutarlı, doğru düşünebilen,ilerleme ve gelişim içinde olan bireyler yetişecektir.Bunun sonucu olarak dinamik ve güçlü bir toplum oluşacaktır.Gecede emeği geçen herkese ve bizleri yalnız bırakmayan herkese teşekkür ederim” dedi.

Açılış konuimasının ardından SAÜ Eğitim Fakültesi Okul Öncesi bölümü Araştırma görevlisi Sevda Keleş,  slayt sunum ile birlikte  okul öncesi eğitimin önemi ile ilgili bilgiler verdi.

Pembe Mavi Kreş ve gündüz bakımevi kurucusu Meltem Polat , SAÜ Eğitim Fakültesi Okul Öncesi bölümü Araştırma görevlisi Sevda Keleş’e programa katılımından dolayı teşekkür ederek çiçek takdim etti.

Konuşmaların ardından Pembe Mavi Kreş ve Gündüz bakımevi öğrencileri şiirler okudu,şarkılar söylediler.Minikler birbirinden güzel gösteriler sundu.Miniklerin gösterileri izleyenlerin takdirini topladı.