Hendek İnşaat Tadilat

Hendek Belediyesi Ticaret Merkezi Konferans salonunda düzenlenen Türk Sanat Müziği gecesine Hendek Kaymakamı İdris Akbıyık, Garnizon Komutanı Yüzb. Umut Aşık, Cumhuriyet Başsavcısı Adem Aydemir, Hakime Hanımefendi Fatma Aydemir, Savcı Yunus Emre Özbey,  Askerlik Şube Başkanı Yüzb. Gökhan Aydın, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sabri Doğan, AK Parti İl Disiplin Kurulu Üyesi Av.Hasan Serdar Baykal, CHP İlçe Başkanı Reyhan Azak, CHP Kadın Kolları Başkanı Nevin Şeşen Kuru, Sivil Toplum Kuruluş temsilcileri, Daire amirleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

 Programa katılan MHP İlçe Başkanı Turgut Babaoğlu Türk Sanat Müziği Korosunda yer aldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından Türk Sanat Müziği topluluğunda solist olan Zafer Konuk  kısa bir açılış konuşması yaptı.

 

Uzun zamandır başarılı bir şekilde sosyal etkinlikleri düzenleyen Hendek Halk Eğitim Müdürü Necati Tan’da kısa bir konuşma yaparak Halk Eğitim olarak sosyal etkinlikleri halkımıza kendimizi tanıtmak adına önemlidir. Yediden Yetmişe Halk Eğitim Merkezimiz sloganımız ile birlikte programımızda Koro Şefi Ayşen Cengiz, Koro ekibine, emeği geçenlere ve geceye katılım gösteren herkese teşekkür ederim” ifadelerine yer verdi.

Türk Sanat Müziği Topluluğu Koro Şefi Ayşen Cengiz’in eşliğinde iki bölümden oluşan muhteşem konser sundu. Konserin ikinci bölümünde sunucu Zafer Konuk Hendek’te Sanat tarihi ile ilgili bilgiler vererek eskiyi yad etti.

Gecede Türk Sanat Müziği Topluluğunda yer alan 16 Koristin seslendirdiği birbirinden güzel eserler salonda izleyenlerden büyük alkış aldı.

 

Hendek Halk Eğitim Müdürlüğünün düzenlediği Türk Sanat Müziği korosunda Zeynep Mercan, Meral Erdemli, Behçet Torun, Esmeray Meral, Aydın Özgü, Aylin Yeliz Gündoğdu, Zafer Konuk, Fidan Özbey  ve Aydın Birinci, Rıdvan Uygun, Uğur Taşkın, Pelin Taşkın, Ömer Faruk Tan, Çınar Doğan, Hakan Tokat, Gözde Kuru ve Özlem Coşkun Bahadırlar birbirinden güzel eserleri seslendirerek izleyenlere keyifli bir gece yaşattılar.

Hendek halkında yoğun ilgi gösterdiği gece sanat müziği sevenlerin kulaklarının pası silindi. Gecenin sonunda Koro ekibi ve konsere katılan misafirler hep birlikte Hendek parçasını söylediler.

Program bitiminde Kaymakam İdris Akbıyık ve Halk Eğitim Müdürlüğü adına Cumhuriyet Başsavcısı Adem Aydemir Koro şefi Ayşen Cengiz’e çiçek takdim ettiler.