Hendek Vadi Emlak
Hendek Özel Gelişimsel Yaklaşım Özel Eğitim ve Rehabilitasyon merkezi öğrencileri boş durmuyor. Rehabilitasyon merkezi çalışanları ve Öğrencileri daha önceki topladıkları Mavi kapaklarla aldıkları tekerlekli sandalyenin ardından ikinci kez topladıkları mavi kapaklar ile Tekerlekli sandalye aldılar.

 

Hendek Özel Gelişimsel Yaklaşım Özel Eğitim ve Rehabilitasyon öğrencileri topladıkları mavi kapakları Hendek Belediyesi Engelli Koordinasyon merkezine teslim ettiler. Hendek Belediyesi Engelli Koordinasyon merkezi amiri Abdullah Pehlivan teslim aldığı kapakların ardından 1 adet Manuel Tekerlekli sandalyeyi Rehabilitasyon merkezine teslim etti.

Rehabilitasyon merkezi öğrencilerinin mavi kapak kampanyasında toplayarak aldıkları Manuel tekerlekli sandalye öğrencileri bir hayli mutlu ederken Hendek Belediyesi Engelli Koordinasyon Merkezi amiri Abdullah Pehlivan’a teşekkür ettiler.

 

Hendek Özel Gelişimsel Yaklaşım Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürü Hilal Yanık Bahadır “Öğrencilerimiz kendi aralarında başlattığı mavi kapak kampanyasında kısa sürede bir çok kapak toplayarak Manuel Tekerlekli sandalyeye kavuştular. Öğrencilerimizin böylesine güzel ve anlamlı bir kampanyada büyük bir zevkle kısa sürede tamamlayarak kampanyada hedeflerine ulaştılar. Engelli Koordinasyon merkezi amirine teşekkür ederim”dedi.

Hendek Belediyesi Engelli Koordinasyon merkezi Amiri Abdullah Pehlivan 200 kilogram üzerinde kapak toplayan öğrencilere duyarlılıklarından dolayı teşekkür etti.