Hendek Vadi Emlak
Hendek Müftülüğü, Kutlu Doğum Haftası’nı çeşitli etkinliklerle kutlayarak, ilçenin her noktasına Kutlu Doğum Coşkusu’nu yaşatıyor.

Kan bağışı

Hendek Müftülüğü bunlarla yetinmeyerek Hendek Merkez Büyük Cami Bahçesi’nde Kızılay Kan Merkeziyle birlikte kan bağışı kampanyası düzenledi.  Vatandaşların büyük hassasiyet gösterdiği kan verme kampanyasına katılan vatandaşları ziyaret eden Hendek Kaymakamı Mustafa Ayhan, vatandaşlara gösterdikleri hassasiyetten dolayı teşekkür etti. Hendek İlçe Emniyet Müdürü Oğuz Çuhadar ,İlçe Emniyet Müdür Yardımcısı Bülent Ay ve emniyet müdürlüğünde görev yapan polis memurları da kan vererek kampanyaya destek verdiler.

Dolu dolu bir hafta

Hendek İlçe Müftüsü Ekrem Saylam, Peygamber Efendimiz’in Doğumu sebebi ile kutlanan Kutlu Doğum Haftası’nın toplumun her kesimi tarafından anlaşılması ve gerektiği gibi idrak edilmesi için müftülük olarak çeşitli etkinlikler düzenlediklerini ifade ederek, Hendek Müftülüğü bünyesinde bulunan tüm görevlilerin vatandaşları Kutlu Doğum Haftası’yla ile ilgili bilgilendirdiklerini ifade etti.