Hendek Vadi Emlak
Hendek –Adapazarı arası yolcu taşımacılığı yapan Sakarya Büyükşehir Belediyesi Halk Otobüsleri Hendek Sakarya  Gül Anonim Şirketi çalışmaları tamamlayarak Kart 54 dönemini başlattı.Kart 54 ile birlikte kameralı takip sistemi de devreye girerek yolcuların daha rahat bir şekilde yolculuk yapması sağlanıyor.

Kart 54 sisteminin başlamasının ardından Kart 54 almak isteyen Vatandaşlar Adapazarı Yeni Camii İNGBANK yanında ve Atatürk Bulvarı üzerinde bulunan Kart 54 Dolum merkezinden alabilirler.Kart 54 Öğrenci,Kart 54 Sivil ve Kart 54 Serbest almak için gerekli işlemleri yaptırarak alabilecekler.

Kısa bir süre sonra Hendek’te de Kart 54 Dolum Merkezinin kurulacağını söyleyen Hendek Sakarya Gül A.Ş. Yönetim kurulu başkanı İhsan Kaplan her geçen gün daha kaliteli hizmet vermenin gayretini sarf ediyoruz.Kart 54 ile birlikte Kamera takip sistemimizi de devreye sokarak tüm araçlarımız kamera ile takip ediliyor.Vatandaşlarımızın rahat ve huzurlu bir şekilde yolculuk yapmalarını sağlamak için elimizden gelen tüm gayreti sarf edeceğiz” dedi.