Hendek İnşaat Tadilat
Hendek Ticaret merkezi konferans salonunda Eğitimci Araştırmacı Yazar Dr.Sait Çamlıca’nın İslam’da Aile ve çocuk eğitimi konulu konferans verdi.

Hendek Kaymakamlığı,  Hendek Müftülüğü , Din görevlileri derneği ve Hendek’te Faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşlarının ortaklaşa düzenledikleri İslam’da Aile ve Çocuk eğitimi konulu konferans yoğun katılımla Hendek ticaret merkezi konferans salonunda yapıldı.

Konferans istiklal marşının okunmasıyla başladı. Hendek ilçe Müftüsü Abdurrahman Şahin’in teşekkür  konuşmasından sonra Hasan Yalçın’ın  okuduğu Kur’an-ı kerim tilavetiyle devam etti.

Konferansa konuşmacı olarak katılan eğitimci araştırmacı yazar Dr.Sait Çamlıca’nın verdiği Konferansa hanımların yoğun ilgisi gözlerden kaçmadı.

İslam’da Aile ve çocuk eğitimi konularına değinen Dr.Sait Çamlıca ‘’Çocukların evde anne baba ve dede ve anneanneleri ve babaanneleri örnek aldıklarını cep telefonu almakla internet bağlatmakla çocukların neden ders çalışmadıklarını sorgulamanın doğru olmadığını çocuklara örnek olmak için eve beyinlerinde muhakkak kitap okumaları gerektiğini belirtti.

Araştırmacı yazar Dr.Sait Çamlıca’nın İslam’da Aile ve çocuk eğitimi konulu Konferans katlan izleyiciler salonun girişinde sergilenen yazarın kitaplarına yoğun ilgi gösterdiler.