Hendek İnşaat Tadilat
Hendek Belediyesi’nin Hendek halkının kişisel, sosyal, mesleki gelişimine katkı sağlamak için sunmuş olduğu en önemli hizmetlerinden biri olan HESMEK kursları, her geçen gün farklı nitelikler kazanmaya ve kazandırmaya devam ediyor.

HESMEK bünyesinde İngilizce ve Japonca kursu açılıyor.“Bir lisan bir insan.İki lisan İki insan”sözünden hareketle gençlerin faydalanması amacıyla başlatılan kursa gençler büyük ilgi gösteriyor. Temel İngilizce ve temel Japonca kapsamında gerçekleştirilen kurs, pratikte konuşmayı ve konuşulanı anlamayı amaçlıyor.

Her zaman her yerde eğitim

“Hendeklilerin ve ilçemizde eğitim gören fikren ve bedenen sağlıklı, serbest zamanlarını kendi istek ve yetenekleri doğrultusunda sosyal, kültürel, sanatsal ve sportif faaliyetlerle değerlendirmeleri en büyük hedefimizdir” diyen  Hendek Belediye Başkanı Ali İnci, “Açılacak olan120 saatlik Pratik İngilizce ve Japonca kursu öğretim yılı sonuna kadar sürecek’ dedi.
120 saat sürecek

Hendek Belediyesi Sanat ve Meslek Kursları bünyesinde açılacak olan 120 saatlik İngilizce ve Japonca kursları uzman öğretmenler tarafından verilecek. Kursa en az ilkokul mezunu olan herkes katılabilecek.  Kursa katılmak isteyenler 26 Kasım- 6 Aralık tarihleri arasında Hendek Belediyesi Sanat ve Meslek Merkezi’ne başvurabilir veya 614 60 37 no’lu telefondan bilgi alabilirler.