Hendek Cumhuriyet alanında bulunan Atatürk Anıtına çelenk konulması ile başlayan 2023-2024 Eğitim Öğretim yılı etkinlikleri ardından ilçe protokolünün katılımı ile Hendek Noksel İlkokulunda devam etti.

Hendek Noksel İlköğretim okulunda düzenlenen 2023-2024 Eğitim-Öğretim törenine Sakarya Ak Parti 28 dönem Milletvekili Ali İnci, Hendek Kaymakamı Halil İbrahim Acır, Hendek Cumhuriyet Başsavcısı Ayhan Yenilmez, Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, Ak Parti Hendek ilçe Başkanı Hasan Serdar Baykal, Hendek İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Çekiççioğlu, Okul Müdürü Öcal Danyeri, Öğretmenler, Veliler ve öğrenciler katıldı. Okul Müdürü Öcal Danyeri programa katılan misafirleri ile yakından ilgilenirken 2023-2024 Eğitim-Öğretim töreni saygı duruşu ve istiklal marşı ile başladı


Noksel İlköğretim Okulu bahçesinde gerçekleşen 2023-2024 Eğitim-Öğretim töreninde 28. dönem Sakarya Ak Parti Milletvekili Ali İnci, İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Çekiççioğlu, Okul Müdürü Öcal Danyeri ve okul öğretmenlerinden Aslıhan Aksu günün anlam ve önemini belirten konuşmalar gerçekleştirdiler. Gerçekleşen konuşmaların ardından okulun folklör ekibinin düzenlediği gösterinin ardından Hendek Noksel ilköğretim okulunda gerçekleşen  2023-2024 Eğitim-Öğretim töreni sona erdi.