Hendek İnşaat Tadilat
Hendek Müftülüğü Puna Ortaköy’de 4-6 yaş arası çocuklar için Kuran Kursu açtı.

Hendek Puna Ortaköy Mahallesinde düzenlenen programa, Hendek Kaymakamı Mustafa Ayhan, Daire Amirleri, Hendek Müftüsü Abdurrahman Şahin, Hendek Orman İşletme Müdürü Mustafa Arpacı, Siyasi Parti Temsilcileri ,Puna Orta Mahallesi Muhtarı İsmet Topal ve çok sayıda Vatandaş katıldı.

Kuran-ı Kerim okunması ile başlayan program Hendek Müftüsü Abdurrahman Şahin’in açılış konuşması ile devam etti.

Hendek Müftüsü Abdurrahman Şahin konuşmasında, İlçemizde ilk defa Puna Ortaköy’de başlayacak olan bu Eğitim Kurumumuzun hazırlanmasında katkı sağlayan başta Kaymakamımız Mustafa Ayhan’a, Muhtarımıza, İstanbul’da yaşayan İşadamı kardeşimize, Köylülerimize ve ilgili herkese huzurlarınızda teşekkür ediyor, Eğitim Kurumumuzun hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum diyerek sözü Hendek Kaymakamı Mustafa Ayhan’a bıraktı.

Hendek Kaymakamı Mustafa Ayhan konuşmasında, bugünkü açılışımızla birlikte bu güzel 4-6 yaş grubu çocuklarımızın geleceğe hazırlanmasında hocalarımızın gayreti ile güzel çalışmaları ile örnek teşkil edecektir. Bu vesile ile Eğitim Kurumumuzun hazırlanmasında emeği geçen, katkı sağlayan öncelikle ailelere ve herkese teşekkür ediyorum.

İlçemizde bir ilk olarak bu yaş grubundan çocuklarımız hem kreş atmosferinde hem de Kuran Kursu atmosferinde birleştirilmiş halde gerçekleştirilmiş. Buna öncülük eden Müftülük çalışanlarımızı, ilçe yönetimimizi ve emeği geçen herkesi tebrik ediyor, hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum dedi.

Konuşmaların ardından Hendek Kaymakamı Mustafa Ayhan ve Hendek Müftüsü Abdurrahman Şahin birlikte açılış kurdelesini kesti. Eğitim alacak çocukların sınıflarını inceleyen Kaymakam Mustafa Ayhan Öğretici Hocalardan bilgiler alarak çocuklar ile birlikte hatıra fotoğrafı çekildi.