Hendek İnşaat Tadilat
 

 

Hendek İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri Muammer Sencer Caddesi Eğitim Fakültesi çevresinde öğrencilerle halkın huzur ve güvenliği için kontrollerini attırdı.  

 

Hendekliler memnun

Hendek İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri üniversite caddesinde sık aralıklarla uygulamalar yaparak öğrencilerin ve vatandaşların bir arada huzur içerisinde olmalarını amaçlıyor. Üniversite önünde polis yaptığı uygulamadan hem öğrenciler hem vatandaşlar memnun.

İlçede huzurun sağlanması adına yapılan uygulamaları memnuniyetle karşıladıklarını belirten Hendekliler, “Üniversite öğrencileri geleceğin öğretmenleri olacak. Onların huzur ve güvenli bir şekilde eğitim almaları için herkes üzerine düşen görevi yapmalıdır. İlçemizde hem eğitim gören hem de ilçemizde misafir olan öğrencilerimize sahip çıkmalı ve daha duyarlı olmalıyız. Emniyetimiz yaşanan olumsuzlukların üzerine kısa sürede giderek çözüme kavuşturması bizler için ayrı bir mutluluk” diye konuştu.

Gerekli çalışmalar yapılıyor

Geçtiğimiz günlerde üniversite öğrencilerinin de karıştığı tatsız bir olay yaşandığı belirtilirken, bu olaya kısa sürede müdahale eden polis ekipleri, Emniyet Müdürlüğü’nün hem öğrencilerin hem de diğer ilçe sakinlerinin huzur ve güveninin teminatı olduklarını göstermişlerdi. Emniyet Müdürlüğü ekipleri üniversite caddesinin yanı sıra öğrenci yurtlarının olduğu yollarda da uygulama yaparak huzur ve güvenliği sağlıyor. Böylece öğrencilerin fakülteye daha huzurlu ve güvenli şekilde gidip gelmesi sağlanıyor. Emniyet Müdürlüğü yetkilileri öğrencilerin ve vatandaşların huzur ve güvenlik içinde yaşamaları için gerekli tüm çalışmaları yapacaklarını ifade ettiler.