Hendek İnşaat Tadilat
Hendek Mahmutbey Mahallesinde Sosyal Paylaşım sitesinde küfürleşen iki grup yolda karşılaşınca bir kişi bıçaklanarak yaralandı.

Edinilen bilgilere göre ; Hendek Mahmutbey Mahallesinde meydana gelen olay dün gece 24 sularında meydana geldi.Mahmutbey mahallesinde ki evlerinin önünde Osman Ç. (16),  arkadaşları  İbrahim  A. (19) ve Ahmet B. (16) ile sohbet ederken daha önce küfürleşerek aralarında husumet olan T.Z (17) arkadaşları Y.E.Ö(18) ve F.P (17) ile karşılaştı.Kısa süren tartışmanın ardından T.Z elindeki bıçakla daha önce husumeti olan Osman Ç.’ye saldırarak Baldırından yaraladı. T.Z ve arkadaşları Baldırından bıçakla yaralanarak kaçan  Osman Ç.’yi yaklaşık 200 metre kovaladı.Daha sonra HGM önünde vatandaşların uyarıları üzerine olay yerinden kaçtılar.Baldırından bıçaklanarak yaralanan Osman Ç. Hendek Devlet Hastanesinde yapılan ilk müdahalenin ardından Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı.

İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekipler bıçaklama olayın ardından kısa sürede T.Z (17) arkadaşları Y.E.Ö(18) ve F.P (17)’yi gözaltına aldı.Emniyetteki sorgularının ardından olayın faili T.Z  ile birlikte Y.E.Ö(18) , F.P (17), İbrahim  A. (19) ve Ahmet B. (16)  Cumhuriyet Savcılığına  sevk edildi.T.Z çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklanarak Ferizli cezaevine gönderilirken diğer dört kişi Cumhuriyet Savcılığı tarafından serbest bırakıldı.