Hendek İnşaat Tadilat
Hendek’te meydana gelen kazada yaralılar sayıkladı ekipler harekete geçti

 Hendek Çukurhan Köyü’nde önceki akşam bir kişinin öldüğü ve üç kişinin yaralandığı trafik kazasında, yaralıların sayıkladığı bir başka isim, İtfaiye ve Jandarma ekiplerini alarma geçirdi. 

Hendek Çukurhan Köyü, D-100 karayolu üzerinde meydana gelen kazada bir kişi öldü, üç kişi yaralandı. Edinilen bilgiye göre 34 ZS 3518 plakalı araç ile İstanbul’dan yola çıkan bir grup, Hendek Çukurhan Köyü D-100 Karayolunda, kontrolden çıkarak sağ bariyerlere çarptı. 30-40 metre sürüklenen araç daha sonra 10 metrelik dere yatağına düştü.

ÜÇ YARALI

Olayı gören vatandaşlar, durumu hemen 112 acil Servis, Jandarma ekipleri ve Hendek İlçe itfaiye Grup Amirliğine bildirdi. Olay yerine ilk olarak ulaşan İtfaiye ekipleri, araç içinde sıkışan üç kişiyi çıkardı. İtfaiye ekiplerin kurtardığı yaralılar, Hendek ve Düzce’de ki hastanelere sevk edildi. Kazada Mustafa Ç., Yusuf Ç, Tuncay D’nin ağır yaralandığı, İsmail Dalkuş hayatını kaybetti.

BEŞİNCİ KİŞİ

Hastaneye kaldırılan yaralıların, hastanede bir başka kişinin adını sayıklaması üzerine, hastane görevlileri, beşinci bir kişinin de olay yerinde olabileceği ihtimalini göz önüne alarak durumu İtfaiye ve Jandarma ekiplerine bildirdiler. Ekipler sabahın erken saatlerine kadar bölgede Enes isimli bir kişiyi daha aradılar. Yapılan aramalarda yaralıların sayıkladığı kişi bulunamadı.