Hendek İnşaat Tadilat
Hendek’te tüm Doktorlar ve sağlık çalışanları Gaziantep’te Kalp Cerrahı Doktor arkadaşlarının , 17 yaşında ki genç tarafından bıçaklanarak öldürülmesinin ardından bugün yas ilan ettiler.

17 Nisan 2012 Salı günü Gaziantep’te görev yapan Kalp Cerrahı Dr.Ersin Aslan,80 yaşında ölen bir hastasının 17 yaşında ki torunu tarafından bıçaklanarak hayatını kaybetmesinin ardından bugün ülke genelinde ve Hendek’te tüm sağlık çalışanları bu olayı protesto ederek yas günü ilan etti.

Hendek’te Devlet Hastanesi Acil servisi hizmet verirken, Sağlık Ocaklarında ise 65 yaş üstü,gebe ve bebekler muayene ediliyor.Diğer vatandaşlara ise Doktorlar yas günü olduğunu söyleyerek yazılı broşür vererek bilgilendiriyor.

Yas tutan Doktorlara baş sağlığı dileyen vatandaşlar anlayışla karşılayarak kendilerine destek verdiklerini ifade ettiler.

Yas tutan doktorlar “ Bazen sırdaşınız, bazen evladınız,bazen arkadaşınız,bazen de hekiminiz oldum.Bugün içimden hiçbiri olmak geçmiyor.Çünkü çok üzgünüm.Çünkü sizden korkmaya başladım.Tüm meslektaşlarım sizlerden korkuyor.En son Salı günü bir meslektaşımızı arkadan bıçaklayarak öldürdüler.Buna siz izin verdiniz.Bu korkumun kaynağı derin,Çünkü ben artık sizden biri değilim diyerek üzüntülerini dile getirdiler.